Медичне обладнання замість урочистостей на відкриття: Respublika Park спрямувала кошти на допомогу столичній лікарні

19.10.2021

Медичне обладнання замість урочистостей на відкриття: Respublika Park спрямувала кошти на допомогу столичній лікарні

Відкриття одного з найбільших торговельно-розважальних центрів у Європі відбудеться в заплановану раніше дату.

ТРЦ Respublika Park відчинить свої двері вже 12 листопада. Замість гучних заходів зони на честь відкриття адміністрація вирішила спрямувати кошти на допомогу Київській міській клінічній лікарні №10 у боротьбі з COVID-19.

«Наша команда, після консультацій з лікарнею, придбала медичне обладнання, необхідне для надання допомоги пацієнтам з хворобою COVID-19. Це – кисневі балони, маски повнолицьові для неінвазивної вентиляції, пульсоксиметри, дозатори лікувальних речовин та інше. Разом ми сильніші. Бережіть себе та близьких», – закликала гендиректорка Respublika Park Юлія Щаслива.

Нагадаємо, відкриття ТРЦ Respublika Park заплановано на 12 листопада 2021 року. Заклади на території працюють з урахуванням «червоної» зони карантину в Києві.

«Ми ретельно готувалися: вакцинували всіх працівників, передбачили пункти вакцинації та місця проведення експрес-тестування на коронавірус», – зазначила команда проекту.

Крім того, на вході до ТРЦ перевірятимуть документи про вакцинацію або ж наявність дійсного ПЛР-тесту. Для зручності відвідувачів біля Respublika Park буде розміщено пункт експрес-тестування, тож для того, аби потрапити всередину, не потрібно буде їхати здавати тест до лабораторії. Водночас на території ТРЦ розпочне роботу пункт масової вакцинації проти COVID-19.

Для безпеки персоналу та відвідувачів скрізь будуть розміщені санітайзери та забезпечена регулярна дезінфекція приміщень.

Інші новини та акції
Діє з 26.11.2021 до 28.11.2021
ТРЦ Respublika park
Діє з 22.11.2021 до 28.11.2021
Black Friday у Reima!
Діє з 12.11.2021 до 15.01.2022
Акція від магазину LIBRARIUM